UA
#

Play Video

#

# #
Yaht bot 4
# # # # # #

Yaht Spain Bot

Чат-боти
#

Yacht Band – це міжнародний організатор морських турів. Важлива частина діяльності компанії полягає у підборі яхт для клієнтів з урахуванням десятків різних параметрів: тип судна, ціна, розмір, рік побудови, кількість кают та багатьох інших.

Ручна обробка кожного такого запиту забирає багато часу та ресурсів. Тому представники чартерної агенції звернулися до нас, з ідеєю створити комфортний та інтуїтивний Telegram-бот — @Yacht_spain_bot, який надаватиме клієнтам всю потрібну інформацію про суди та знизить операційне навантаження на персонал.

Виклики та рішення

Парк Yacht Band вже зараз налічує понад 90 різних кораблів і постійно поповнюється. Тому, крім технічної реалізації самого Telegram-бота, нам потрібно було передбачити можливості для швидкого та зручного оновлення контенту, щоб користувачі завжди отримували свіжу та актуальну інформацію. Для вирішення цього завдання, ми запропонували замовнику розробити та впровадити зручну панель адміністратора.

# #
demo-app-developer-3

Технології

python
Yaht bot 2

Як проходила розробка

У технічній реалізації проєкту: бота та панелі адміністратора, ми задіяли команду з 5 інженерів. Сам процес розробки проходив поетапно і складався з семи послідовних кроків:

 • Аналіз запиту клієнта та збір інформації.
 • Підготовка технічної документації
 • Проєктування інтерфейсів та функціоналу з урахуванням масштабованості.
 • Розробка привабливого та зручного UI-дизайну.
 • Технічна розробка клієнтської та серверної частини.
 • Деплой на платформі Telegram.
 • Тестування бота та адмін-панелі.

Можливості бота для клієнтів

@Yacht_spain_bot функціонує повністю автономно, і дає користувачам можливість підібрати ідеальне судно для своєї подорожі в будь-який час, без необхідності чекати відповіді менеджера. При виникненні додаткових питань клієнт завжди може зв'язатися зі співробітником Yacht Band безпосередньо, не залишаючи чат-бот.

Для зручності користувачів ми розробили та впровадили поетапний процес підбору судна:

 • Вибір типу яхти – вітрильна або моторна.
 • Вибір кількості людей і запланованої дати подорожі.
 • Вибір локації.

Після вказівки всіх даних, користувачеві надається список всіх суден, що відповідають заданим параметрам, з фотографіями та докладним описом кожної з них. Для оформлення броні клієнту достатньо клікнути на кнопку «Орендувати», після чого заявка автоматично надсилається менеджеру чартерного агентства, який уточнює дані та підтверджує угоду.

Таким чином, співробітники Yacht Band беруть участь тільки на заключному етапі обробки лідів, а всю рутинну роботу виконує Telegram-бот.

Можливості панелі адміністратора

Адмін-панель інтегрована з @Yacht_spain_bot і виконує низку важливих функцій:

 • Дозволяє швидко актуалізувати дані в боті: додавати нові судна, змінювати їх доступність для оренди, вказувати вартість та завантажувати фото.
 • Надає інструменти обробки клієнтських запитів.
 • У реальному часі відстежує статистику використання бота.
Yaht bot
Yaht bot 3

Результат

Команда AVADA MEDIA успішно розробила Telegram-бот для міжнародного організатора морських турів Yacht Band, який автоматизує рутинні процеси з підбору суден та вивільняє час співробітників компанії на вирішення важливіших завдань.

Також ми подбали про те, щоб керування ботом було комфортним і на стороні бізнесу — для цього ми спроєктували та розробили панель адміністратора, оснащену всім необхідним функціоналом.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀