UA
#

Play Video

#

# # # # # #
# # #

Розробка ПЗ

Розробка індивідуального програмного забезпечення на замовлення

Один із головних бізнес-трендів останнього десятиліття — впровадження цифрових технологій. Сучасні програмні рішення, такі як сайти, мобільні програми та різні системи автоматизації, допомагають власникам компаній вивести свій бізнес на новий рівень: підвищити продажі, оптимізувати внутрішні процеси та знизити витрати на вирішення рутинних завдань.

Згідно з останніми дослідженнями, цифрова трансформація поступово витісняє застарілі підходи у веденні бізнесу. Так, сьогодні вже складно уявити бухгалтерію без надійної бази даних, управління клієнтами без CRM-системи, або прибутковий рітейл без інтернет-магазину. Цей список можна продовжувати ще довго, але сенс один: якщо ви хочете запустити успішний стартап або націлені на розвиток існуючої компанії без сучасного програмного забезпечення точно не обійтися.

Erp system 2

У якому разі потрібне індивідуальне програмне забезпечення?

На сучасному ринку програмного забезпечення є багато шаблонних рішень. За фактом, це вже готовий софт, який можна одразу впроваджувати у бізнес та використовувати за відносно невелику плату. Звучить чудово, але навіщо тоді індивідуальне ПЗ? Насправді тут все просто.

Будь-яке шаблонне рішення розраховане на мас-маркет — тобто, воно відразу створюється як стандартизований софт, який застосовується в різних бізнесах і нішах, причому чим продукт універсальніший, тим краще. Це означає, що він за визначенням не може закрити індивідуальні потреби кожної конкретної компанії, через що користувачам доводиться миритися з відсутністю необхідних функцій, перевантаженим інтерфейсом та іншими мінусами, що ускладнює роботу компанії та заважає її розвитку.

На перших етапах бізнесу, можливо, «коробкового» варіанта буде достатньо. Але якщо ви націлені на швидке зростання і лідерство в ніші, то незабаром можливостей коробкового ПЗ стане недостатньо. Ось кілька ситуацій, які можуть свідчити про те, що настав час замовити індивідуальну розробку:

 • Ви обслуговуєте велику кількість клієнтів та витрачаєте багато ресурсів на прийом та обробку замовлень. Через це якість обслуговування падає, а деякі ліди взагалі «губляться» в загальному потоці.
 • У вашого бізнесу складна логіка або специфічна ніша, через що підібрати «коробкове» рішення для оптимізації процесів — завдання, що практично не вирішується.
 • Ви вже використовуєте в роботі різні програмні продукти, наприклад, сайт, мобільний додаток, CRM і логістичну систему, але для ефективного функціонування їх потрібно інтегрувати в єдиний і цілісний сервіс.
 • Ваша компанія прагне надати клієнтам унікальний досвід користувача, чого неможливо досягти за допомогою шаблонних цифрових рішень.
 • У діяльності компанії безпека даних відіграє критичну роль, тому ви не можете довіряти збереження та обробку інформації зовнішнім системам.
Erp system 4

Переваги індивідуального програмного забезпечення для бізнесу

Для розробки індивідуального програмного забезпечення потрібні інвестиції фінансів та часу. Але які реальні переваги натомість отримає бізнес? Давайте розглянемо їх докладніше:

 • Індивідуальність. Кастомне ПЗ створюється з нуля, тому ви отримуєте продукт, абсолютно оптимізований під специфіку та внутрішні процеси своєї компанії.
 • Легке налаштування та оновлення. Ринок постійно трансформується, а значить компаніям життєво необхідно швидко адаптуватися до умов, що швидко змінюються. І якщо у випадку з коробковим софтом доводиться чекати на оновлення від постачальників послуг (яке може так і не вийти), то з індивідуальними системами все набагато простіше — ви самі вирішуєте які функції і коли варто інтегрувати.
 • Висока конверсія. Індивідуальне ПЗ надає користувачам унікальний та ретельно вивірений досвід взаємодії, що покращує сприйняття бренду та збільшує рівень продажів.
 • Сумісність. Кастомні програми легше і швидше інтегруються із зовнішніми системами, ніж їх «коробкові» аналоги, а також призводять до меншої кількості помилок. Проста інтеграція дозволяє компаніям організувати плавний та швидкий робочий процес із мінімумом ручного введення даних. Добра сумісність досягається за рахунок використання API-інтерфейсів.
 • Безпека. Кастомне програмне забезпечення є більш безпечним, порівняно з шаблонним, оскільки створюється під індивідуальні потреби конкретної компанії. При необхідності, розробники можуть суттєво підвищити захист за допомогою сучасних та надійних механізмів, таких як наскрізне шифрування, подвійна автентифікація та інші.
Erp system 7
Custom crm 1
Erp system 5

Як відбувається розробка ПЗ

Кожна команда вибудовує процес розробки програмного забезпечення, тому ми розповімо, як все організовано в нашій компанії. Як правило, технічна реалізація ПЗ відбувається поетапно, і включає такі послідовні кроки:

 • Бізнес-аналіз. Вивчаємо запит клієнта та документуємо його вимоги. Потім вивчаємо нішу, конкурентів та цільову аудиторію, щоб створити оптимальне рішення, що відповідає актуальним ринковим умовам.
 • Проєктування. Розробляємо інтерактивний прототип програмного забезпечення, який дозволяє зрозуміти, як саме виглядатиме та функціонуватиме софт після релізу. Зазвичай такий мокап включає майндмеп, варфрейми інтерфейсів та опис модулів.
 • Вибір технологій. Після затвердження прототипу підбираємо технології. Ми не намагаємося гнатися за популярними трендами, а вибираємо стек, який найкраще відповідатиме вимогам продукту. Наприклад, для клієнтської частини можемо використовувати стандартні HTML, CSS та JavaScript або бібліотеки Vue/React, а для серверної мови PHP, Python, Java та їх фреймворки. Мобільні програми зазвичай створюємо на кросплатформовому фреймворку Flutter, але при необхідності можемо використовувати нативні мови Kotlin і Swift.
 • Розробка дизайну. Малюємо індивідуальний та інтуїтивно зрозумілий GUI, який підвищує впізнаваність бренду та допомагає сформувати його цілісну ідентичність на ринку.
 • Технічна розробка. Створюємо надійний backend та чуйний frontend програмного забезпечення, використовуючи обраний раніше стек технологій. Це тривалий і трудомісткий етап реалізації, під час якого програмується бізнес-логіка продукту.
 • Тестування. Ретельне тестування допомагає виявити та на ранніх стадіях усунути дефекти в роботі програмного забезпечення, що економить час та ресурси у довгостроковій перспективі. При розробці програмного забезпечення наша команда проводить кілька видів тестів: модульне, інтеграційне, системне та приймальне. В результаті клієнт отримує максимально підготовлений до релізу продукт, що повністю відповідає його очікуванням.
 • Розгортання. Після завершення тестування товар впроваджується у бізнес-процеси компанії. Паралельно з цим ми проводимо навчання персоналу та допомагаємо співробітникам клієнта освоїти новий софт.

Після завершення розробки програмне забезпечення потрібно постійно оновлювати та обслуговувати, щоб воно завжди залишалося ефективним, безпечним та відповідало актуальним вимогам вашого бізнесу. Для вирішення цього завдання наші кваліфіковані інженери можуть взяти продукт на технічне обслуговування, в рамках якого виправлятимуть баги, додавати нові функції, оновлювати інтерфейс користувача та вирішувати інші важливі завдання.

flow chart for crm
UX design
UI Kit prototype

Тенденції та інновації у розробці програмного забезпечення

Індустрія розробки програмного забезпечення постійно трансформується, оскільки технології стрімко розвиваються: з'являються нові мови програмування, інструменти, методології та різні платформи. Тому для створення високоякісного програмного забезпечення дуже важливо бути в курсі останніх тенденцій та інновацій. Найсвіжіші та найактуальніші з них пропонуємо розглянути в цій статті:

 • Штучний інтелект та нейромережі. Технологія штучного інтелекту та її генеративні можливості дозволяють впроваджувати в програмне забезпечення передові інновації, такі як розпізнавання осіб, прогнозування на основі великих даних, обробка природного мовлення та миттєвий машинний переклад.
 • Блокчейн. Використовується для створення нових та максимально безпечних способів зберігання та обміну інформацією. Криптографічний захист блокчейну практично повністю виключає ризик шахрайства та хакерських атак, надаючи користувачам прозорі та комфортні умови взаємодії.
 • Доповнена реальність. Технологія AR надає покращений користувальницький досвід, завдяки чому набула широкого поширення в різних сферах бізнесу — від охорони здоров'я та освіти до геймдева.
 • Інтернет речей (IoT). Технологія дозволяє підключати різні пристрої до Інтернету та використовувати їх як єдину та цілісну систему. Це відкриває великі можливості з погляду автоматизації процесів та аналізу даних.

Чому вигідно працювати з AVADA MEDIA

Наша команда спеціалізується на розробці високоякісного програмного забезпечення, яке покриває всі потреби клієнтів та допомагає розвивати успішний бізнес на сучасному конкурентному ринку. Замовляючи створення програмного забезпечення в AVADA MEDIA, ви отримуєте:

 • Унікальний продукт. Проєктуємо та розробляємо програмне забезпечення, яке враховує специфіку та індивідуальні потреби вашої компанії.
 • Повну інтеграцію із зовнішніми сервісами. Створюємо надійне API для інтеграції продукту з будь-якими зовнішніми сервісами: платіжними шлюзами, системами складського обліку, бухгалтерським програмним забезпеченням, ERP та іншим програмним забезпеченням, яке ваша компанія вже використовує в роботі.
 • Висока безпека. Використовуємо передові механізми захисту при зберіганні та передачі даних, щоб запобігти будь-яким спробам несанкціонованого доступу до інформації.
 • Сучасний UI/UX. Слідкуємо за трендами в дизайні та малюємо унікальні та привабливі інтерфейси, що формують сприйняття вашого бренду на ринку.
 • Доступ до інновацій. Впроваджуємо інновації в кожному продукті та створюємо максимально функціональні та ефективні технічні рішення для будь-якого бізнесу.

Інноваційне програмне забезпечення – це інструмент, який допоможе вам підвищити ефективність та прибутковість свого бізнесу. Якщо ви готові зробити перший крок до реалізації своїх ідей, зв'яжіться з нашою командою, щоб запланувати обговорення проєкту. Ми вивчимо ваш запит, а потім спроєктуємо та розробимо оптимальне технічне рішення.

Наші розробники

#
demo-app-developer-3
Максим Р. Python Developer
Досвід 5+ років
Мова
Українська Англійська
Python
Django
Найміть талант
#
Photo 20
Владислав З. Vue Developer
Досвід 3+ роки
Мова
Англійська Українська
Vue.js
Nuxt.js
JavaScript
Найміть талант
#
Photo 26
Олег В. Mobile Developer
Досвід 5+ років
Мова
Українська Англійська
Android
IOS
Flutter
Найміть талант
#
Photo 27
Андрій Б. Mobile Developer
Досвід 5+ років
Мова
Українська Англійська
Android
IOS
Swift
Flutter
Найміть талант
#
photo 31
Валентин Б. Java Developer
Досвід 5+ років
Мова
Українська Англійська
Spring
Java
Найміть талант
#
demo-app-developer-1
Дмитро Г. Vue Developer
Досвід 3+
Мова
Українська Англійська
Vue.js
Nuxt.js
JavaScript
Найміть талант

Питання та відповіді

 • Скільки коштує розробка програмного забезпечення на замовлення?

Індивідуальна розробка на те й індивідуальна, оскільки створюється з урахуванням унікальних потреб кожної компанії. Тому назвати фінальну вартість такого продукту, не вивчивши попередньо бізнес, практично неможливо. Щоб розрахувати попередній бюджет на розробку, зв'яжіться з нами.

 • Які технології можна використовувати для розробки програмного забезпечення?

Ми працюємо з усіма актуальними технологіями та інструментами для створення високопродуктивного та ефективного ПЗ. В наш стек входять мови програмування PHP, Python, Java, C, C++, а також фреймворки Yii2, Laravel, Flask, Django та багато інших. Існуючі ресурси та можливості дозволяють нам підбирати оптимальний комплект технологій, що відповідає унікальним потребам кожного продукту.

 • Скільки часу займає розробка програмного забезпечення?

Тривалість розробки залежить від складності функціоналу. Чим більше інноваційних фіч і модулів ви хочете впровадити, тим більше часу піде у команди на їх проєктування, технічну реалізацію та тестування. Орієнтовні терміни ми можемо назвати лише після вивчення запиту.

 • У яких нішах маєте досвід?

Наша команда має досвід розробки програмного забезпечення практично у всіх сферах бізнесу — від логістики, медицини та освіти до електронної комерції та різних систем автоматизації. Щоб дізнатись більше, запрошуємо вас вивчити портфоліо на нашому сайті.

# # #
Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀