UA
#

Play Video

#

# # # # # #
# # #

IT-Аутстафінг

Багато компаній зазнають кадрового голоду на кваліфікованих IT-фахівців. Пошук та онбординг розробника в середньому займає 2 місяці, і це ще добрий результат. Плюс потрібно вирішити всі HR-питання, розробити систему мотивації, закупити обладнання — все це забирає гроші, сили та перешкоджає швидкому запуску проєкту.

Всі ці проблеми вирішує аутстаффінг - модель взаємодії, коли ви "орендуєте" розробника на проєкт у IT-компанії. На весь час співпраці такий фахівець фактично стає частиною вашої внутрішньої команди та займається лише тими завданнями, які ви йому доручите. Але юридично ви не приймаєте його в штат, а значить займатися зайвою бюрократією, платити податки і поратися з стомлюючими HR-процесами теж не доведеться.

5 причин вибрати аутстаффінг в Avada Media

Наймаючи розробників за моделлю аутстаффінгу ви отримуєте безліч переваг. Розглянемо п'ять основних із них:

 • Відсутність додаткових витрат. Якщо на аутсорсі ви наймаєте цілу команду, яка зазвичай складається з кількох ролей, вибираючи аутстаффінг потрібно платити тільки за час конкретного фахівця. Плюс, вам не потрібно дбати про оренду офісу, соцпакет та премії – все це ми беремо на себе.
 • Ви керуєте процесами. Ви самі розставляєте пріоритети, призначаєте завдання та встановлюєте дедлайни, оскільки взаємодієте з командою безпосередньо, а не через менеджера проєктів.
 • Відсутність бюрократії. Для початку роботи достатньо укласти один договір, і вже наступного дня фахівця можна підключати до роботи над проєктом.
 • Не потрібно витрачати час на рекрутинг. Ви не витрачаєте час на пошук кваліфікованих фахівців та стомлюючі співбесіди. Ми надаємо цілий пул досвідчених розробників, які мають потрібний досвід і знання. При необхідності вони завжди готові підтвердити свій технічний рівень.
 • Можливість розширення існуючої команди. Аутстаффінг допоможе поповнити внутрішню команду досвідченими фахівцями, отримати нові ідеї та прискорити реалізацію проєкту.
erp 1

Які проєкти ви можете доручити нашим фахівцям

Наші аутстаф-розробники допоможуть вам вирішити практично будь-які завдання, пов'язані з розробкою та тестуванням інноваційних цифрових продуктів. Зокрема, вони можуть взяти на себе:

 • Розробку веб-додатків та порталів будь-якої складності — від SPA та корпоративних ресурсів, до інтернет-магазинів та маркетплейсів.
 • Розробку мобільних додатків на iOS та Android.
 • Реалізація кастомного програмного забезпечення: ERP, CRM та інших.
 • Розробка рішень у сфері логістики.
 • Навчання нейронних мереж та штучного інтелекту.
 • Створення децентралізованих blockchain-проєктів, смарт-контрактів та протоколів.

З якими технологіями ми працюємо

Для реалізації вашого проєкту за моделлю аутстаффінгу ми можемо надати кваліфікованих фахівців у будь-якій галузі: frontend і backend, DevOps, Mobile development, Gamedev та багатьох інших напрямках.

Що стосується стеку, то ми працюємо з усіма актуальними технологіями та безперервно працюємо над підвищенням кваліфікації своїх спеціалістів. Завдяки цьому вони зможуть вирішити будь-яке поставлене завдання і стануть суттєвим посиленням вашої інхаус-команди.

fin app 1
Erp system 2
Frame 21

Як відбувається співпраця

Найм розробників за моделлю аутстафінгу в нашій компанії - це швидко і комфортно. Ось дорожня карта із п'яти кроків, яка допоможе вам зрозуміти, як влаштований цей процес:

Крок 1. Ви зв'язуєтеся з нами, описуєте деталі проєкту і кажете, розробники якої спеціалізації вам необхідні.

Крок 2. Надаємо вам доступ до бази CV розробників, а також надаємо рекомендації, які фахівці найбільше підійдуть для вирішення ваших завдань.

Крок 3. Ви проводите технічні співбесіди з обраними фахівцями, і вибираєте для себе "того самого". Наші розробники готові до будь-яких питань, просто призначте дату та час.

Крок 4. Підписуємо контракт, у якому зазначено терміни співробітництва, умови, критерії якості та обов'язки обох сторін.

Крок 5. Фахівці починають виконувати завдання під вашим керівництвом. На період співробітництва вони можуть працювати віддалено чи безпосередньо у вашому офісі.

Наші розробники

#
demo-app-developer-3
Максим Р. Python Developer
Досвід 5+ років
Мова
Українська Англійська
Python
Django
Найміть талант
#
Photo 20
Владислав З. Vue Developer
Досвід 3+ роки
Мова
Англійська Українська
Vue.js
Nuxt.js
JavaScript
Найміть талант
#
demo-app-developer-1
Дмитро Г. Vue Developer
Досвід 3+
Мова
Українська Англійська
Vue.js
Nuxt.js
JavaScript
Найміть талант
#
Photo 26
Олег В. Mobile Developer
Досвід 5+ років
Мова
Українська Англійська
Android
IOS
Flutter
Найміть талант
#
Photo 21
Михайло Д. JavaScript Developer
Досвід 5+ роки
Мова
Англійська Українська
Vue.js
Three.js
Nuxt.js
JavaScript
Найміть талант

Висновок

IT-аутстафінг – це оптимальна модель співпраці, якщо ви прагнете самостійно формувати команду та організовувати її діяльність: розподіляти завдання, задавати напрямок та контролювати результати. Таким чином, ви можете повністю зосередитися на реалізації проекту, не відволікаючись на стомлюючу бюрократію та рішення HR-питань.

У нашій компанії ви маєте можливість підібрати висококваліфікованих аутсорс-розробників у різних спеціалізаціях та з необхідним досвідом. Якщо ви готові діяти, зв'яжіться з нами, і приступимо до обговорення проекту.

FAQ

 • Яких фахівців ви надаєте?

Для співпраці за моделлю аутстаффінгу ми надаємо досвідчених розробників рівня middle або senior. Наш пул покриває практично всі основні ролі в ІТ. Зокрема, до нього входять дизайнери, програмісти, тестувальники, аналітики та менеджери проектів.

 • Який мінімальний та максимальний термін «оренди» фахівця?

Ми розуміємо, що завдання, яке стоїть перед вами, може бути зовсім невеликим. У нас ви можете взяти розробника від двох місяців. Максимальний термін співробітництва не обмежений.

 • Мені обов'язково наймати всю команду, чи я можу найняти лише одного розробника?

Ми можемо покрити будь-які потреби клієнта. Це означає, що ви можете найняти лише одного розробника, щоб посилити свою існуючу команду, або виділити повну команду для реалізації свого проекту.

 • Скільки коштує найм спеціаліста з моделі аутстафінгу?

Вартість оренди спеціаліста за моделлю аутсорсингу варіюється в залежності від його кваліфікації (junior, middle або senior), набору технологій та різних факторів. Тому кінцева вартість контракту обговорюється індивідуально з кожним клієнтом, враховуючи вимоги та переваги.

 • Коли стане в нагоді аутстаффінг?

IT-аутстаффінг може бути корисним у багатьох ситуаціях: при нестачі внутрішніх ресурсів, коли вам потрібно прискорити розробку, але не вистачає рук, для економії витрат або отримання доступу до експертних знань. Наша компанія зможе покрити будь-які ваші потреби.

# # #
Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀