UA
#

Play Video

#

# #
St Artlife
# # # # # #

S.T.ART Life

Розробка сайту
#

S.T.ART Life – це багатофункціональний та естетичний простір для креаторів та тих, хто шукає фахівців з фото для зйомки.

Стильна та проста у використанні платформа допомагає творцям контенту легко завантажувати, організовувати та продавати готові роботи у віртуальних галереях, знаходити нових клієнтів у всьому світі, а також взаємодіяти зі своєю аудиторією та отримувати зворотний зв'язок.

Які завдання стояли перед нашою командою:

  • Розробити серверну та клієнтську частину веб-платформи.
  • Впровадити інструменти для налаштування профілю креатора, управління доменними іменами та управління публічною віртуальною галереєю.
  • Виконати інтеграцію із соціальними мережами, щоб надати креаторам розширені можливості взаємодії з аудиторією та відстеження успіху контенту.
  • Створити панель адміністратора для ефективного керування платформою.
# #
Photo 20
Photo 22

Технології

vue
laravel
nuxt js
strartlife 2 2
Startlife 2

Технології

На платформі S.T.ART Life зберігаються терабайти контенту: фото та відео у високій роздільній здатності від сотень креаторів по всьому світу. Тому вибір технологій грав найважливішу роль успіху всього проекту, адже від них залежить швидкість завантаження сторінок, продуктивність системи та безпека даних на сервері.

Після ретельного аналізу та проєктування, ми вирішили використати надійний PHP-фреймворк Laravel на сервері, а також бібліотеки Vue.js та Nuxt.js на стороні клієнта.

Як проходила розробка

У технічній реалізації платформи S.T.ART Life ми залучили команду з 10 фахівців, до якої увійшли: project manager, інженери, дизайнери, програмісти та QA. Сам процес розробки складався з кількох етапів:

Збір інформації та аналіз. Досліджували ринок та конкурентів, потім на основі отриманих даних розробили концепцію платформи.

Проєктування. Збудували UX прототип та написали технічну документацію проекту.

Дизайн. Відмалювали індивідуальний UI, з урахуванням функціональності та сучасних трендів.

Технічна розробка. Реалізували серверну та клієнтську частини проекту, створили панель адміністратора та особисті кабінети для різних типів користувачів, а також виконали інтеграцію зовнішніх сервісів. Для креаторів створили функціонал, що дозволяє створювати власні індивідуальні сайти-портфоліо всередині екосистеми Startlife.

Робота з адаптивністю. Врахували, що більшість користувачів вважають за краще працювати зі смартфоном, тому створили комфортну адаптивну версію платформи, в якій контент відображається так само якісно, як і на робочому столі.

Тестування. Для тестування S.T.ART Life ми створили та налаштували виділене тестове середовище, в якому перевірили коректність роботи функціоналу, продуктивність, безпеку та стійкість платформи до високих навантажень. Після усунення проблем та отримання позитивних результатів проект був розміщений на сервері і став доступним для відвідувачів.

ui kit start life
wireframes start life

Можливості платформи S.T.ART Life

S.T.ART Life – це крутий та функціональний простір, для креаторів, їх клієнтів, а також локацій фото та відеозйомки. Інноваційні можливості платформи повністю змінюють погляд на взаємодію фахівців у цій галузі. Розглянемо основні функції докладніше.

Два типи особистих кабінетів

Під час реєстрації на платформі відвідувачу пропонується вибір створити профіль креатора або звичайного користувача. У стандартному обліковому записі користувач може переглядати каталог фотографів та відеографів у загальному лістингу за заданими критеріями, вивчати роботи кожного фахівця, порівнювати ціни, купувати контент та зв'язуватися з креатором для замовлення послуг.

Startlife user acc 1
Startlife user acc 2

Особистий кабінет креатора має ширші можливості. Зокрема, фахівець може:

  • Виконувати завантаження та організовувати демонстрацію робіт у особистій галереї.
  • Кастомізувати профіль за допомогою різних тем та колірних схем.
  • Вказувати спеціалізацію, мову спілкування, ціни та інші параметри.
  • Змінювати субдомен.
  • Розмежовувати доступ до контенту.

Фактично, S.T.ART Life дозволяє кожному креатору створити свій унікальний Landing page з персональним субдоменом для максимально ефективної презентації своїх робіт та послуг. У разі потреби користувач може створити два типи профілю та швидко перемикатися між ними натисканням однієї кнопки.

Продаж контенту

Інтегрували платіжні шлюзи, щоб користувачі могли комфортно та безпечно проводити фінансові операції, пов'язані з купівлею контенту та оплати тарифних планів на платформі S.T.ART Life.

Інтеграція із соціальними мережами

Для зручності та економії часу креаторів реалізували можливість імпортувати портфоліо у віртуальну галерею з Instagram. Для цього знадобиться зробити лише кілька кліків.

Панель Адміністратора

Створили індивідуальну адмін-панель, за допомогою якої адміністратори S.T.ART Life можуть відстежувати дії користувачів, отримувати аналітику про роботу платформи в режимі реального часу, розміщувати контент та контролювати фінансові результати компанії.

Startlife creator acc 1
Startlife creator acc 2
Startlife creator acc 3
Startlife creator acc 4

Результат

Наша команда розробила унікальну онлайн-платформу для фотографів, відеографів та їх клієнтів, оснащену інноваційним функціоналом та гнучкими можливостями кастомізації.

Платформа S.T.ART Life вже доступна користувачам і починає збирати перші реєстрації, а ми, зі свого боку, забезпечуємо її технічну підтримку та подальший розвиток.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀