UA
#

Play Video

#

# #
#

The future is here. This is SpaceLab.

SpaceLab – це освітня платформа у сфері IT, створена командою AVADA MEDIA. Вона пропонує абсолютно новий погляд на процес навчання і допомагає кожному зацікавленому студенту стати кваліфікованим фахівцем у цікавій для нього галузі інформаційних технологій, будь то frontend, backend, mobile-development або QA. Список доступних напрямків постійно розширюється.

Ядром SpaceLab є перевірені статті, література та відеоуроки з елементами гейміфікації, які роблять освіту на платформі не тільки ефективною, але й захоплюючою. А щоб допомогти користувачам повністю поринути у процес навчання та стимулювати їх безперервне зростання, ми створили унікальний та функціональний UI у стилі cyberpunk з вражаючими wow-ефектами, що повністю відображає наші передові підходи в галузі освіти.

# #
demo-app-developer-3
Photo 20
Photo 21

Технології

skill-icons_css
HTML
vscode-icons_file-type-django
JavaScript
spacelab 20

Виклики та рішення

Індустрія IT безперервно трансформується: існуючі технології розвиваються, а нові стрімко вриваються ринку і намагаються скласти їм гідну конкуренцію. Тому при розробці SpaceLab ми мали створити платформу з необмеженими можливостями для масштабування, причому не тільки в галузі мов програмування або фреймворків, але й структури самого ресурсу.

Для вирішення цього завдання ми задіяли свій ресурс досвідчених та кваліфікованих фахівців, сформувавши команду з 15 осіб, до якої увійшли: PM, проектувальники, розробники, дизайнери та QA-інженери. При виборі технологій вирішили не гнатися за трендами, і використали надійний стек, який повністю відповідає нашим поточним потребам: для backend-частини взяли Python-фреймворк Django, а для клієнтської сторони – JavaScript, CSS3, HTML5.

Етапи розробки

Технічна реалізація платформи SpaceLab включала п'ять основних етапів:

  • Дослідження. Провели глибокий аналіз ринку, вивчили потреби, цілі та інтереси своєї цільової аудиторії, а потім сформували чіткі цілі та завдання для нового проекту.
  • Проєктування. Використовуючи сучасні інструменти, розробили майндмеп, варфрейми інтерфейсу та ідеально відточили структуру SpaceLab. Передбачили можливість подальшого розвитку та розширення платформи.
  • Розробка дизайну. Малювали інтуїтивний дизайн у футуристичному стилі, із застосуванням wow-елементів.
  • Програмування. Реалізували клієнтську та серверну частини платформи, забезпечили високу продуктивність системи та безпечне зберігання освітніх матеріалів.
  • QA-тестування та підтримка. Після завершення розробки провели багаторівневе тестування платформи, виявили та виправили проблеми у роботі системи.
spacelab 3
spacelab 2
spacelab 4
Frame 11

Функціональні особливості платформи SpaceLab

SpaceLab містить все необхідне для комфортного навчання та підготовки фахівців у сфері інформаційних технологій. Розглянемо основні особливості та можливості платформи докладніше:

  • Напрями. Один з основних розділів сайту, де користувач може ознайомитися з напрямками в IT та підібрати для себе професію, в якій він хоче розвиватися.
  • Курси. Список доступних курсів, на які відкрито набір студентів.
  • Навчальні матеріали. Інформаційний блок, в якому ми зібрали та структурували актуальні статті, інструкції та літературу, необхідні студентам у процесі навчання.
  • Теги. Ми подбали про те, щоб пошук потрібних навчальних матеріалів не забирав у користувачів багато часу, та впровадили зручну систему тегів. Достатньо зробити один клік, і система автоматично підбере релевантну інформацію з обраної теми.

Результат

SpaceLab успішно підтримав десятки студентів у досягненні високоякісної IT-освіти та успішному працевлаштуванні у команді AVADA MEDIA.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀