UA
#

Play Video

#

# #
#

Magic Lock – інноваційне рішення від компанії Avada Media для створення надійного та сучасного засобу електронного доступу, побудованого на передових технологіях.

Розробка програми Magic Lock є відповіддю на запит забезпечення високого рівня безпеки та зручності у сучасному світі. Воно дозволяє користувачам в один клік управляти smart-замками нового покоління використовуючи пристрої IOS та Android, а передача даних при цьому може здійснюватися через Bluetooth за технологією BLE або мережевими протоколами.

Цілі та завдання нашої команди

  • Створити систему, яка забезпечує високий рівень безпеки та захисту приміщень від несанкціонованого доступу.
  • Розробити мобільний додаток Magic Lock для операційних систем IOS та Android, який використовуватиметься для дистанційного керування smart-замками.
  • Відмалювати індивідуальний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми, щоб вона була впізнаваною на ринку та комфортною для кінцевого користувача.
  • Інтегрувати інноваційні технології, які зроблять продукт конкурентоспроможним над ринком.
# #
Photo 26
Photo 27

Технології

logos_flutter
Magic lock 2

Як проходила розробка

Для управління правами доступу та призначення замків наш клієнт використовує офіційний ліцензійний софт TTLock, і щоб користувачі могли виконувати всі дії в одному додатку, цю частину проекту ми реалізували шляхом підключення надійного API. Решта функціоналу: взаємодія із замками, контролерами та іншими типами пристроїв — ми спроєктували та розробили з нуля.

Процес реалізації продукту складався з п'яти основних етапів:

  • Дослідження та аналіз. Провели ретельне дослідження вимог ринку та потреб клієнтів у галузі електронної безпеки.
  • Проєктування та концепції. Розробили інтелектуальну концепцію з Magic Lock з акцентом на сучасний дизайн та технологічну інновацію.
  • Розробка UI. Створили індивідуальний інтерфейс користувача, що враховує сучасні тренди в дизайні та потреби цільової аудиторії.
  • Технічна реалізація. Розробили кросплатформну мобільну програму з використанням передових електронних та програмних рішень. Основою стека став кросплатформний фреймворк Flutter, який використовує одну кодову базу для роботи в операційних системах IOS та Android.
  • Тестування та оптимізація. Провели ретельні випробування для гарантії високого ступеня безпеки та стабільної продуктивності програмного забезпечення.
Magic Lock

Результат

Наша команда створила інноваційний мобільний додаток для платформ IOS та Android, призначений для віддаленого управління smart-замками TTLock. З метою забезпечення зручності користувачів, ми також впровадили мультимовну підтримку, що дозволяє користувачам працювати комфортною для них мовою.

В даний час ми продовжуємо співпрацю з компанією Magic Interactive LTD та активно працюємо над розвитком та розширенням функціоналу мобільного додатка.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀