UA
#

Play Video

#

planet 1

3D-конфігуратор дрону

3D-конфігуратори допомагають компаніям підвищити залученість аудиторії та відсоток конверсії, а клієнтам краще дізнатися товар перед покупкою та повну свободу персоналізації.

Щоб продемонструвати, як це працює на практиці, команда AVADA MEDIA розробила конфігуратор дрону.

Індивідуальні товари більше цінуються покупцями, тому ми створили тривимірну модель дрону і дали можливість управляти нею — відображати в різних кольорах, розмірах і швидкостях в режимі реального часу.

Крім того, в конфігуратор були додані анімації – складання/розкладання дрону та керованого польоту за будь-яких вибраних характеристик. Завдяки цьому клієнт може оцінити всі функції дрону прямо у своєму браузері.

При розробці конфігуратора дрона ми задіяли JavaScript-бібліотеку Three.js, призначену для роботи з 3D-графікою у браузері та фреймворком Vue.js.

# #

Інформація

Технології
Three.js
Vue.js

ДЛЯ ЯКИХ ЦІЛЕЙ КОРИСНІ КОНФІГУРАТОРИ

Використання 3D-конфігураторів не обмежується сферою продажу товарів. Вони будуть корисні для бізнесів у різних галузях і дають такі переваги:

  • підвищення залученості та лояльності клієнтів;
  • індивідуальний підхід до споживачів;
  • збільшення конверсій;
  • поліпшення сприйняття цінності товару.

Результат

3D-конфігуратор – це багатофункціональне і затребуване маркетингове рішення, яке застосовується практично у всіх сферах бізнесу. Він відтворює умови, максимально наближені до реальної взаємодії покупця з продуктом, і допомагає не лише відчути товар, а й персоналізувати його під свої індивідуальні потреби.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀