UA
#

Play Video

#

# #
Definder Platform 16
# # # # # #

DF-platform

Розробка сайту
#

DF-platform - це краудфандингова платформа міжнародного холдингу Definder, яка допомагає стартапам та бізнесу залучати інвестиції у криптовалюті по всьому світу. Вона поєднує передові можливості блокчейну та токенізації, щоб забезпечити ліквідність активів та надати інвесторам привабливі можливості для розміщення коштів.

Які завдання стояли перед нашою командою

 • Розробити унікальний UI/UX дизайн, що відображає інноваційні погляди та місію DF-platform.
 • Реалізувати надійну технічну частину: frontend та backend платформи.
 • Забезпечити абсолютну безпеку даних та прозорість транзакцій за допомогою технології blockchain.
 • Гарантувати блискавичну швидкість розрахунків.
 • Локалізувати платформу для використання у різних країнах за допомогою мультимовності.
 • Розробити панель адміністратора, де представники DF-platform зможуть модерувати інвестиційні проєкти, перевіряти транзакції користувачів і проводити масові розсилки.
# #

Технології

vue
python
DF Platform website 1

Як проходила розробка

Для досягнення поставлених клієнтом цілей під час реалізації проеєкту ми задіяли перевірений стек технологій. Для серверної частини взяли Python, що надає широкі можливості в галузі розробки блокчейн-додатків, клієнтську частину написали на фреймоврку Vue.js, який забезпечив швидкодію та чуйність інтерфейсу, а для побудови надійної клієнт-серверної архітектури використовували Rest API.

Процес розробки DF-platform складався із п'яти послідовних етапів:

 • Збір даних. Вивчили запит клієнта, дослідили ринок та найближчих конкурентів.
 • Створення прототипу. Спроєктували інтерфейс та функціональність платформи з урахуванням подальшого масштабування. Підібрали стек технологій, оцінили терміни розробки та сформували технічну документацію.
 • Розробка дизайну. Створили індивідуальний дизайн платформи: з урахуванням актуальних трендів UI, цілей замовника та потреб цільової аудиторії.
 • Технічна розробка. З використанням вибраного стека реалізували серверну та клієнтську частину проєкту.
 • Тестування. Провели ретельне тестування функціоналу та інтерфейсів, усунули проблеми та підготували платформу до використання на реальному ринку.
DF Platform UI

Основні можливості DF-platform

DF-platform - це передова цифрова платформа, що відповідає на актуальні запити ринку та цільової аудиторії. Вона оснащена інноваційними функціями для всіх типів користувачів: інвесторів, фаундерів компаній та адміністрації системи. Докладніше про основні можливості поговоримо далі.

Реєстрація та авторизація

Стати учасником екосистеми DF-platform можна лише після реєстрації на платформі. Ми подбали про те, щоб цей процес був максимально швидким і легким — користувачеві потрібно подолати лише три кроки та підтвердити свою особу через електронну пошту. Далі, при першій авторизації, система запропонує йому ввести основні дані: номер телефону, профіль Telegram, фото і публічний ключ гаманця DNT.

Після цього користувач отримує необмежений доступ до лістингу компаній на платформі, зможе обирати та аналізувати проєкти, робити інвестиції, або зареєструвати власний стартап.

Особистий кабінет

В особистому кабінеті користувач-інвестор може переглядати та аналізувати список своїх вкладень, розраховувати прибуток за допомогою вбудованого онлайн-калькулятора, керувати розсилками та вести комунікацію з іншими інвесторами чи засновниками стартапів (ця опція реалізована через зовнішні Telegram-чати).

Користувачі-засновники стартапів, які мають на меті залучення інвестицій, отримують доступ до детальної статистики свого проєкту, що дозволяє їм покращити бізнес-планування та проаналізувати готовність ринку до продукту. Крім того, у них є можливість приховати відображення копанія в загальному лістингу, без його повного видалення.

DF Platform website 4

Додавання компанії до лістингу

Зареєструвати свій стартап для залучення інвестицій на DF-platform може кожен користувач. Для цього потрібно вказати максимально повну інформацію про компанію, включаючи:

 • назва;
 • бізнес план;
 • опис;
 • посилання на соціальні мережі.

Далі проєкт потрапляє на розгляд адміністрації, і у разі проходження авторизації додається до загального лістингу.

Комунікації

Спілкування між учасниками платформи DF-platform здійснюється за допомогою месенджера Telegram. Для кожного інвестиційного проєкту адміністратор формує окрему групу, де проводять обговорення внутрішніх питань. Посилання на відповідну групу закріплюється в описі компанії.

Панель Адміністратора

Щоб надати власникам DF-platform ефективні інструменти управління платформою, наша команда створила індивідуальну панель адміністратора з правами суперкористувача. За її допомогою представники сервісу можуть:

 • Переглядати дані зареєстрованих користувачів.
 • Аналізувати нові проєкти та авторизувати їх публікацію у лістингу.
 • Змінювати статуси проєктів залежно від поточної стадії залучення інвестицій.
 • Проводити масові розсилки: всім користувачам чи окремим сегментам.
 • Отримувати та перевіряти посилання на транзакції інвесторів.
DF Platform website 3
DF Platform website 7

Результат

Команда AVADA MEDIA розробила інноваційну краудфандингову платформу DF-platform. Вона вже доступна користувачам по всьому світу і стрімко набирає популярності, допомагаючи інвесторам заробляти, а стартапам — залучати кошти для своїх проєктів.

Після успіху веб-версії DF-platform клієнт звернувся до нас знову, із запитом на створення мобільного додатку для IOS та Android. Сьогодні mobile app знаходиться на фінальних етапах розробки і найближчим часом ми плануємо задеплоїти його в маркети додатків.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀