UA
#

Play Video

#

# #
QSS 8
# # # # # #

Web-система QSS

CRM система
#

Розробили інноваційні мобільний додаток та веб-систему для автоматизації процесів у компанії QSS, що надає послуги комплексної інспекції вантажів на морських суднах різних типів.

Виклики та рішення

Щодня співробітникам QSS доводилося вручну заповнювати безліч інспекційної документації, фіксувати результати відборів проб та навалочно-насипних вантажів, стан кріплень та пошкоджень судна. Все це забирало в інспекторів багато часу і перешкоджало швидкому обслуговуванню клієнтів.

Ми вивчили потреби компанії, провели ретельне дослідження бізнес-процесів і запропонували клієнту оптимальне рішення — створити цифрову інфраструктуру, що складається з кількох взаємопов'язаних цифрових продуктів, до якої увійдуть:

 • Мобільний додаток для працівників. Виконує роль CRM-системи, яка дозволяє планувати проведення інспекцій, формувати інвойси для клієнтів, вести облік робочого часу інспекторів та вносити результати перевірок суден та вантажів із можливістю фотофіксації.
 • Мобільний додаток для клієнтів. Легкий та комфортний додаток, за допомогою якого клієнти QSS можуть створювати запити на інспекцію суден та вантажів, отримувати рахунки та офіційні результати перевірки у форматі PDF. Фактично, ця програма дозволяє вирішувати всі питання онлайн, без необхідності відвідування офісу компанії.
 • Веб-систему. Сервіс, спрямований на поліпшення досвіду користувача. Він поєднує можливості обох мобільних додатків, проте користуватися ним можна онлайн, без необхідності встановлення стороннього софту на свій смартфон.

Після обговорення планів та координації очікувань із замовником, ми розпочали безпосередньо розробку проєкту.

# #
Photo 33
Photo 21
photo 31

Технології

vue
laravel
logos_flutter
java logo
qss portfolio 1 (1)

Технології

Вже на етапі обговорення стало зрозуміло, що проєкт буде великим і структурованим, тому для його реалізації нам потрібно підібрати оптимальний стек технологій, здатний впоратися з поставленими завданнями. Ми вибрали:

 • PHP-фреймворк Laravel – для розробки серверної частини.
 • Фреймворк Flutter - для кроссплатформенної розробки мобільних додатків.
 • Java – нативна мова програмування для реалізації клієнтського мобільного додатку.
 • JavaScript-фреймворк Vue.js – для реалізації клієнтської частини веб-додатку.

Як ми організували процес розробки

Розробка програмного забезпечення для компанії QSS здійснювалася за ітеративною методологією Scrum і складалася з п'яти основних етапів:

 • Збір інформації. Вивчили запит клієнта, провели дослідження та визначились із подальшими планами.
 • Проєктування. Продумали логіку інтерфейсу, функціональність та створили інтерактивний прототип проєкту.
 • Дизайн. Для кожного продукту відмалювали комфортний та привабливий інтерфейс, з яким буде зручно взаємодіяти клієнтам та співробітникам компанії.
 • Технічна розробка. З використанням вибраного стека реалізували клієнтську серверну частину проєкту на програмному рівні.
 • QA-тестування. Провели глибоке тестування всіх модулів проєкту, виявили та усунули баги, а також переконались у тому, що продукт працює так, як було задумано.
qss app 1
qss app 2 (1)

Функціональність

Додаток QSS відкриває інноваційні можливості для всіх типів користувачів, і робить їхню взаємодію максимально швидкою та комфортною. Розглянемо основний функціонал системи.

Обробка запитів клієнтів. Коли клієнт створює запит на інспекцію, у системі формується картка з необхідною інформацією. Далі вона автоматично ставиться завдання співробітнику QSS.

Проведення інспекції. Під час інспекції фахівець заповнює дані у створеній електронній картці: результати проб, інспекції вантажів, стани кріплень та інші параметри, що мінімізує бюрократію та прискорює процеси. Дані зберігаються на безпечному сервері та надійно захищені.

Забезпечення прозорості. Після прибуття на об'єкт інспектор фіксує у додатку свою геолокацію та прикріплює фото на місці. Також він виконує фотофіксацію вантажів, що інспектуються.

Отримання результатів. Програма автоматично генерує типовий PDF-файл з результатами інспекції, який є офіційним документом і може бути надісланий клієнту.

Виставлення рахунків. Інвойси на оплату послуг компанії можна формувати безпосередньо у додатку: заповнюючи параметри вручну або вибираючи потрібні послуги із закріпленою вартістю зі списку.

Адміністрація. Керувати системою та контентом можуть користувачі з правами доступу адміністратора чи менеджера.

qss portfolio 5
qss portfolio 7
qss portfolio 6
qss portfolio 8

Результат

Наша команда розробила передове рішення для компанії QSS, яке автоматизує рутинні завдання інспекторів та надає клієнтам швидший та комфортніший доступ до послуг.

Для зручності ми також забезпечили повну синхронізацію даних на всіх пристроях та платформах. Це означає, що користувачі можуть перемикатися між мобільною та веб-версією продукту за допомогою єдиного особистого кабінету без втрати інформації.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀