UA
#

Play Video

#

# #
#

Nexel - це постачальник функціональних засобів зв'язку для бізнесу з локалізацією в США. Він надає компаніям сучасні рішення для комунікації з клієнтами, доступ до зручних ділових дзвінків, текстових листівок та голосової пошти, з можливістю підключення з будь-якої точки світу. Фактично, Nexel є онлайн-офісом, який є незамінним для більшості компаній, незалежно від їх сфери діяльності.

Які виклики стояли перед командою

До нас клієнт прийшов з вже готовим та успішним додатком, а також з ідеями щодо покращення якості зв'язку та користувальницького досвіду. Тому в рамках роботи над проєктом ми мали виправити існуючі проблеми в софті і впровадити нові фічі, які зробили б Nexel ще більш успішним на ринку. Вирішенням цих завдань займалася індивідуально сформована команда із трьох фахівців.

# #

Технології

logos_flutter
Frame 3936
Frame 3934

Що ми покращили

Для досягнення цілей замовника ми провели аналіз програмного забезпечення, виявили проблеми, а потім розробили оновлення для програм на операційних системах IOS та Android. Як основну технологію використовували фреймворк Flutter, на якому написаний Nexel. Поговоримо докладніше про те, що було зроблено:

  • Покращено з'єднання з гарнітурою Bluetooth. Багато користувачів Nexel воліють використовувати гарнітуру Bluetooth для голосових діалогів. Наші фахівці впровадили значні покращення в програмне забезпечення та підвищили якість з'єднання, щоб кожен голосовий дзвінок став бездоганним.
  • Виправлено проблеми із перериванням дзвінків. Переривання дзвінків у додатку є неприйнятним як при спілкуванні з клієнтами, так і під час ділових переговорів. Ми провели глибоку діагностику програми, виявили причини помилок та успішно їх усунули на програмному рівні.
  • Внесені правки до UI. Наші фахівці проаналізували користувальницький інтерфейс Nexel і внесли в нього кілька істотних змін, що зробило додаток зручнішим та комфортнішим у використанні.
  • Виправили проблеми під час надсилання мультимедіа. Виявили та усунули технічні проблеми, які призводили до помилок під час завантаження мультимедійних файлів усередині програми: фото, відео та аудіо-повідомлень.
  • Поліпшили зв'язок VoIP. Оптимізували функціонал додатків на IOS та Android, пов'язаний із забезпеченням вхідних та вихідних голосових дзвінків, що призвело до помітного покращення якості зв'язку, навіть в умовах поганого покриття Мережі.
  • QA-тестування. Провели тестування нових модулів, а також їх взаємодію з рештою функціонала програми Nexel, що дозволило попередити виникнення непередбачених проблем і помилок.
  • Деплоймент. Підготували пакети з оновленнями та завантажили їх у маркети додатків AppStore та Play Market.
Frame 3937
nexel-app-2

Результат

Фахівці нашої команди провели ретельний аналіз та діагностику Nexel, виявили проблеми у роботі програмного забезпечення та ефективно їх усунули. Завдяки останньому оновленню якість зв'язку, голосових дзвінків та інших функцій програми були суттєво покращені. Крім того апгрейд отримав і інтерфейс користувача, що зробило продукт більш зручним і комфортним для кінцевих споживачів.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀