UA
#

Play Video

#

# #
Epicentr 1
# # # # # #

Епіцентр

#

Наша команда розробила мобільний додаток для компанії «Епіцентр» – найбільшої мережі магазинів будівельних товарів в Україні. Продукт працює у зв'язці з системою Cargo, та призначений для використання менеджерами, водіями автомобілів доставки та експедиторами.

Які завдання вирішує додаток

Додаток «Епіцентр» призначений для спрощення документообігу та автоматизації процесів, пов'язаних із транспортуванням вантажів, які є одним із найважливіших компонентів діяльності компанії.

Принцип роботи додатка наступний: водій завантажує софт на смартфон і проходить просту процедуру реєстрації, після чого система вивантажує з Cargo номер автомобіля та причепа, прив'язані до особистих даних користувача. Далі запити на транспортування вантажів територією України та за кордоном надсилаються водієві у форматі звичайних заявок у додатку, без будь-якої додаткової бюрократії.

Під час перевезення вантажів менеджери компанії «Епіцентр» можуть у реальному часі відстежувати місцезнаходження автомобіля та причепа GPS. Крім цього, програма в автоматичному або ручному режимі надає інформацію про перехід вантажу на кожен новий етап транспортування:

 • Прибуття на місце завантаження.
 • Завершення завантаження транспортного засобу та причепа.
 • Прибуття на замитування.
 • Замитування за фактом.
 • Прибуття на розмитнення.
 • Розмитнення за фактом.
 • Вивантаження товарів.
# #
Photo 33

Технології

logos_flutter
Epicentr 9

Функціональні можливості додатка

Команда AVADA MEDIA розробила та впровадила у додатку «Епіцентр» передові інновації, які дозволяють компанії працювати максимально швидко та ефективно – відповідно до статусу лідера галузі на українському ринку. Функціонал продукту включає:

 • Можливість доповнювати відкриту у системі заявку новими даними.
 • Контролює терміни дії ліцензій та інших водійських документів, з інформуванням про необхідність їх актуалізації.
 • Розділ з інструкціями, новинами та опитуваннями для водіїв компанії у зручному цифровому форматі.
 • Вбудовані внутрішні чати для водіїв: з менеджером, механіками та службою підтримки.

Які технології ми використовували

Реалізація додатка «Епіцентр» побудована на кросплатформному фреймворку Flutter, який забезпечує високу продуктивність системи та надає широкі технічні можливості на рівні з нативними мовами програмування.

За рахунок того, що Flutter використовує єдину кодову базу для роботи на операційних системах IOS та Android, нам також вдалося суттєво прискорити розробку програми та максимально швидко впровадити його у бізнес-процеси замовника.

Epicentr 4
Epicentr 5

Результат

Наша команда розробила функціональний додаток, який дає водіям можливість приймати замовлення на локальне та міжнародне перевезення вантажів, а також безпосередньо комунікувати з менеджером, службою підтримки та технічними спеціалістами для вирішення будь-яких питань, пов'язаних із транспортуванням. Паралельно з цим менеджери, за допомогою нового додатка, отримують актуальну інформацію про місцезнаходження вантажу і можуть в автоматичному та ручному режимі контролювати всі етапи доставки товарів.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀