UA
#

Play Video

#

# #
#

Наша команда створила UX/UI дизайн та клієнтську частину мобільного фінтех-додатку, пов'язаного з індустрією беттінга. Клієнт планував охопити операційні системи IOS та Android, тому ми мали створити функціональне рішення для обох платформ.

Як саме проходила розробка, з якими викликами зіткнулися наші спеціалісти, і як вони їх подолали – розповідаємо далі.

Виклики та рішення

Додаток для ставок відрізняється високою функціональністю. Він розраховує різні коефіцієнти, купони, виплату виграшів та багато інших показників. Все це ми мали об'єднати в одному привабливому і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі так, щоб у користувачів не виникало труднощів.

Для вирішення цього завдання наші фахівці зосередили зусилля на проєктуванні UX та структури інтерфейсу. Насамперед ми пропрацювали майндмеп, логіку навігації та відмалювали варфрейми інтерфейсів, потім затвердили прототип із клієнтом та перейшли до створення UI-дизайну.

# #
Photo 26
Photo 27

Технології

logos_flutter
Frame 1
Frame 3941

Як проходила розробка

Для досягнення оптимального результату ми організували роботу з методології Scrum та вибудували грамотну комунікацію з клієнтом. Весь життєвий цикл проєкту складався із п'яти послідовних кроків:

  • Збір інформації та виявлення потреб.
  • Проєктування та створення прототипу програми.
  • Створення унікального UI-дизайну, відповідно до особливостей беттинг-індустрії та потреб користувачів.
  • Frontend-розробка.
  • QA-тестування.

Технології

Клієнт хотів максимально підвищити надійність програми та попередити будь-які можливі збої та помилки. Тому більшість математичних розрахунків ми перенесли на бік клієнта — вони виконуються ще до надсилання даних на сервер. Для технічної реалізації цього завдання ми залучили фреймворк Flutter.

Більше того, використання Flutter дозволило клієнту заощадити значну частину бюджету та прискорити виведення програми на ринок, оскільки фреймворк використовує одну кодову базу для роботи в операційних системах IOS та Android.

Ще одна особливість Betting App полягає в тому, що тут користувачі можуть не тільки робити ставки, але й приємно проводити час, граючи в ігри партнерів нашого клієнта. Ця фіча вирішує відразу дві задачі: допомагає додатково монетизувати продукт і підвищує залучення аудиторії. Її розробку ми виконали за допомогою WebView – технології, що дозволяє використовувати зовнішні веб-сервіси всередині основної програми.

betting app 4
betting app 5

Результат

Наша команда провела повний цикл робіт з аналізу, проєктування та розробки клієнтської частини мобільного додатку в бетінг-ніші. Завдяки досвіду та злагодженим діям фахівців, нам вдалося реалізувати ефективний та зручний UI/UX, що відповідає сучасним трендам, а також функціональний frontend, що виконує складні математичні обчислення.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀