UA
#

Play Video

#

# #
Avinion 7
# # # # # #

Avinion

CRM система
Розробка сайту
#

Розробка сайту та web-системи бронювання для нового об’єкта нерухомості КД AVINION. Унікальність сайту в його функціоналі та наочності. Користувач може вибрати окреме крило будинку, подивитися загальне планування, вибрати бажане розташування квартири та оформити заявку на показ.

Загалом вибір квартири для покупки в AVINION став не складнішим за онлайн-замовлення квитків у кінотеатр.

# #
Photo 20
Photo 22
Photo 21

Технології

php
vue
laravel
skill-icons_css
HTML
JavaScript
Avinion 1

Етапи розробки

Проєкт розпочався із розробки технічного завдання, яке містило такі пункти:

  • Сайт із сучасним дизайном та адаптивною версткою для оптимальної роботи на всіх пристроях.
  • CRM-система для ефективного управління клієнтською базою та продажами.
  • Адміністративна панель з розробленою логікою роботи, що забезпечує комфортну взаємодію для агентів та власників нерухомості.

Проєктування UX

Команда створила перші вайрфрейми та мокапи інтерфейсу, які визначили зовнішній вигляд сайту, його структуру та архітектуру. Крім цього ми визначили загальний стиль та складові кожного розділу.

Створення UI дизайну

Замовник мав вимогу створити респектабельний дизайн, який передав би загальний вайб житлового комплексу, його високий рівень якості та обслуговування. При цьому стилістика дорогого дизайну мала простежуватися на кожній сторінці сайту.

Розробка

Для реалізації проекту ми вибрали такі технології:

  • PHP (Laravel) для backend розробки та забезпечення стабільності та безпеки системи;
  • Vue.js і JavaScript для створення динамічного та інтерактивного інтерфейсу користувача;
  • Frontend технології (CSS3, HTML5) для створення сучасного та адаптивного дизайну.

Тестування

Після того, як сайт був готовий, QA-engineers провели ряд тестів, включаючи навантажувальне, інтеграційне, сумісність та безпеку, після чого ми передали його на запуск у VPS замовника.

Avinion 2
Avinion 3

Можливості сайту AVINION

Візуальна частина вийшла по-справжньому преміум сегмента, а інтерфейсні рішення забезпечили хороший рівень залучення користувачів, що показала аналітика. Загальна структура сайту складається з 8 сторінок, включаючи сторінки з відео-презентаціями.

Більшої уваги вартий вибір комерційних та житлових приміщень із відповідною візуалізацією. Користувач може обрати потрібне крило житлового комплексу, поверх, окрему квартиру та записатися на перегляд.

Avinion 8
Avinion 9
Avinion 5

Результати

Ми успішно розробили та впровадили сучасну платформу управління нерухомістю, яка повністю відповідає потребам преміум-сегменту.

Avada Media розробила інтуїтивний інтерфейс, адаптований для будь-яких пристроїв і браузерів, комплексну адміністративну панель, що дозволяє агентам здійснювати бронювання квартир, створювати необхідні документи, а власник може бачити детальну аналітику продажів і динаміку бронювання.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀