UA
#

Play Video

#

# #
Aroma vape 7
# # # # # #

Aramax Vape

Розробка сайту
#

Aramax Vape є провідним постачальником високоякісних рідин для електронних сигарет, орієнтованим на європейський ринок. Компанія обслуговує оптових та роздрібних клієнтів більш ніж у 10 країнах світу, та впевнено займає лідируючі позиції у галузі продажу ліквідів.

Які завдання стояли перед нашою командою

Замовник звернувся до нас із запитом на розробку функціональної Frontend-частини основного сайту на базі оновленого дизайну, який дозволив би йому ефективніше залучати клієнтів та підвищити конверсію. Відповідно, наша команда мала підібрати оптимальний стек технологій, що відповідає вимогам проєкту, та розробити функціональний інтерфейс сайту з урахуванням подальшого розвитку бізнесу.

# #
Photo 20
Photo 21

Технології

skill-icons_css
HTML
Aramax vape 6
Aramax vape 4
Aramax vape 5

Етапи розробки

Технічна реалізація проєкту Aramax Vape здійснювалася командою AVADA MEDIA з методології Scrum і складалася з семи основних етапів:

  • Вивчення цілей, потреб та завдань компанії клієнта.
  • Оцінка термінів та бюджету.
  • Упорядкування технічної документації проєкту.
  • Розробка UX.
  • Вибір технологічного стека.
  • Frontend-розробка.
  • QA-тестування.

Технології

Як основний технологічний стек ми вибрали мови HTML5 і CSS3, які надають ефективні інструменти для реалізації чуйних, зручних і привабливих інтерфейсів. Їх використання дозволило розробникам зосередитися на функціональності та користувальницькому досвіді, забезпечуючи при цьому високу продуктивність та кросбраузерну сумісність.

Aramax vape 2
Aramax vape 3

Результат

Результатом роботи нашої команди став швидкий і функціональний інтерфейс для основного сайту Aramax Vape, який допомагає компанії ефективніше залучати клієнтів за рахунок надання виняткового досвіду користувача.

Привіт!👋 Зв'яжіться з нами 😀