icon 81

Як запустити успішний інтернет-магазин на Laravel

Електронна комерція швидко розвивається. За останніми оцінками, кількість людей, які здійснюють онлайн-покупки цього року досягла 2,64 мільярда, і ця цифра зростатиме далі. Запуск інтернет-магазину дає бізнесу не тільки доступ до цієї величезної аудиторії, а й безліч інших переваг:

  • Можливість автоматизації - вам не потрібно утримувати штат продавців, стежити за їхніми робочими графіками, контролювати мерчендайзинг та інші питання. До 90% рутинної роботи можна автоматизувати за допомогою програмного забезпечення.
  • Необмежене розширення асортименту — якщо в офлайні кількість товарів обмежена площею торгової точки, то онлайн-магазин можна вводити нові позиції практично безлімітно.
  • Збільшення продажів — розширення асортименту, наявність реальних відгуків, гнучкої програми лояльності та цілодобова доступність допомагають кратно підвищити продажі, а отже й прибуток.
  • Точна аналітика та статистика - в онлайні ви можете контролювати результативність компанії в режимі реального часу, приймати більш швидкі та вірні бізнес-рішення.

Бажаєте розібратися, як запустити успішний інтернет-магазин? У цій статті ми виходячи з власного досвіду розповімо з чого почати, як правильно розставити пріоритети і як уникнути поширених помилок, а як основну технологію для розробки розглянемо популярний PHP-фреймворк Laravel.

#